Kategorie

Kontakt REinwestuj.pl

Apartament wakacyjny Zakopane

ZA-AW-117
Cena brutto: 481 987,80 zł 391 860,00 zł

Sprzedaż apartamentów inwestycyjnych z widokiem na góry k. Zakopanego

LUKSUSOWY RESORT WYPOCZYNKOWY U STÓP GIEWONTU

Inwestycja polega na zakupie apartamentu wraz z jednoczesnym podpisaniem długoterminowej umowy najmu z wypłatą  miesięcznego czynszu obliczonego na zasadzie procentowego podziału zysku. Nabywca apartamentu nie jest zaangażowany w zarządzanie wynajmem, to zadanie doświadczonego operatora.

OPIS RESORTU

Luksusowy i kameralny kompleks składający się z 13 stylowych podhalańskich budynków z apartamentami inwestycyjnymi o zróżnicowanej wielkości od 25 m2 do 129 m2 z balkonami, ogródkami lub tarasami każdy z panoramicznym widokiem.

Obiekt położony jest w pobliżu malowniczej Doliny Kościeliskiej, w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, skąd rozpościera się majestatyczny widok na panoramę Tatr, od pasma Gubałówki, aż po Giewont i Kasprowy Wierch. Lokalizacja w otoczeniu krajobrazu łąk i wierchów współgra z podhalańską architekturą oraz rozwiązaniami w najwyższym standardzie wykończenia wnętrz w dwóch wariantach z zachowaniem góralskiego charakteru.

Projektanci zadbali również o ekologiczne rozwiązania, brak emisji zanieczyszczeń oraz niskie koszty eksploatacji obiektu dzięki zastosowaniu ogniw fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz systemów samofiltrujących wodę deszczową.

II etap inwestycji zakłada powstanie 5 budynków z 71 apartamentami wraz z zapleczem rekreacyjno - usługowym. Do dyspozycji gości oddane zostanie Centrum Spa, w którym znajdzie się sauna fińska, sauna na podczerwień, łaźnia aromatyczna, bania i studnia lodowa. Poza tym 2 jacuzzi i brodzik dla dzieci oraz zewnętrzny basen, z którego będzie można podziwiać szczyty Tatr. Zrelaksować się też będzie można podczas masażu lub w mokrych gabinetach w trakcie rytuału Hamman. W osobnym budynku znajdować się będzie recepcja oraz sala z przeznaczeniem cateringowo - konferencyjnym. Wokół budynków nie zabraknie strefy przyjaznej dzieciom oraz wielu terenów zielonych.

Bezpośrednio przy granicy kompleksu znajdują się liczne narciarskie trasy biegowe, narciarskie stacje zjazdowe, a zaledwie w odległości 5 km znajduje się Zakopane – zimowa stolica Polski. Pobyt w oferowanym resorcie pozwala na korzystanie zarówno z bliskości natury, jak i pobliskich miejsc aktywnego wypoczynku. W odległości kilkuset metrów znajdują się takie udogodnienia jak: przystanek autobusowy, sklep spożywczy, apteka, bankomat i stacja paliw.

MODEL BIZNESOWY INWESTYCJI

- kupujesz apartament inwestycyjny wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej z możliwością zakupu miejsca parkingowego
- zawierasz długoterminową umowę najmu na okres 10 lat z możliwością przedłużenia umowy
- otrzymujesz czynsz wypłacany miesięcznie stanowiący udział 70% zysków z wynajmu apartamentu
- masz możliwość skorzystania z pobytu właścicielskiego zarówno w niskim jak i w wysokim sezonie
- nie martwisz się o najemców, reklamę i zarządzanie obiektem, to zadanie doświadczonego operatora, płacisz tylko podatek od nieruchomości, ubezpieczenie i koszty eksploatacyjne
- zyskujesz podwójnie – na najmie lokalu i na wzroście wartości nieruchomości
- apartament stanowi lokal użytkowy dzięki czemu istnieje możliwość zwrotu 23 % VAT

BEZPIECZEŃSTWO INWESTORA

- nabywasz wybrany apartament jako pełną własność lokalu wraz z ułamkową częścią w gruncie wpisaną do Księgi Wieczystej
- inwestycję realizuje profesjonalny deweloper z 20 letnim doświadczeniem na rynku biur, hoteli i apartamentów, m.in. w Katowicach, Krakowie i Zakopanem.
- podpisując wieloletnią umowę z doświadczonym operatorem otrzymujesz co miesiąc czynsz obliczany na zasadzie procentowego podziału zysku z wynajmu apartamentu
- umowa przedwstępna zawierana jest w formie aktu notarialnego

WALORY – CO WYRÓŻNIA RESORT

- profesjonalny i doświadczony operator zapewniający sukces organizacyjny i finansowy
- doskonała lokalizacja resortu z niepowtarzalnym widokiem na góry z każdego pokoju
- wysoki standard apartamentów z naciskiem na dbałość o środowisko, czyste powietrze oraz krajobraz. Inwestycja oparta  na zasadzie zrównoważonego budownictwa, wykorzystania ekologicznych źródeł energii i lokalne materiały.

- dzięki zastosowanym technologiom niskie koszty eksploatacji obiektu, co gwarantuje wyższe zyski z wynajmu
- infrastruktura zapewniająca atrakcje i miłe spędzanie czasu w ciągu całego roku

ATRAKCJE TURYSTYCZNE ZAKOPANEGO

– w najbliższym sąsiedztwie obiektu znajduje się wyciąg narciarski Chotarz-Ski z 2 wyciągami orczykowymi i trasą saneczkową. Jest on sztucznie naśnieżany i oświetlany nocą. Na terenie obiektu znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i szkółka.

- stacja narciarska Kasprowy Wierch (o wysokości 1987 m n.p.m.) to wyzwanie dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Zarówno latem, jak i zimą kolejka linowa na Kasprowy Wierch jest jedną z najpopularniejszych lokalnych atrakcji.

- Zakopane nazwane „zimową stolicą Polski” to najbardziej popularna miejscowość turystyczna w Polsce odwiedzana przez turystów z całego świata. Słynna ulica Krupówki, będąca główną arterią komunikacyjną miasta przyciąga tradycyjnymi zakopiańskimi restauracjami, kawiarniami, galeriami sztuki i sklepami z pamiątkami.

- w odległości 5 km znajduje się kąpielisko geotermalne Polana Szymoszkowa – zmineralizowana woda o temp. 30°C, zjeżdżalnie stanowią atrakcję dla dorosłych i dzieci w sezonie letnim. Zimą w odległości 3 km można korzystać z kąpieli  w Aqua Parku Zakopane lub nieco dalej w Termach Chochołowskich.

- szlaki turystyczne o zróżnicowanej trudności stanowią niebywałą atrakcję regionu Tatr Wysokich dając możliwość podziwiania najwyższych polskich szczytów, wodospadów, przełęczy i potoków, z których niewątpliwie najpiękniejsze to Morskie Oko, Dolina Pięciu Stawów, Siklawica, Giewont, Rysy czy Nosal. Wiele z tras stanowi idealne wyzwanie dla amatorów turystyki rowerowej.

- całoroczna kolejka linowa na Gubałówkę, umożliwia wjazd na szczyt, skąd rozpościera się piękny widok na panoramę Tatr

- skocznia narciarska Wielka Krokiew gdzie odbywają się zawody w skokach narciarskich – wejście na skocznie dostarcza wielkich emocji, lecz jeszcze większych stanowi w ostatnim czasie możliwość zjazdu na specjalnych pontonach

- muzea, takie jak Muzeum Tatrzańskie, Muzeum Karola Szymanowskiego, są doskonałym miejscem do zapoznania się z lokalną kulturą, sztuką oraz fauną i florą Tatr.

- doskonała baza gastronomiczna często oferująca tradycyjne dania, piękne wnętrza lokali oraz niepowtarzalną atmosferę sprawia że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

PARAMETRY APARTAMENTU

Apartament inwestycyjny E.G2 - studio z ogródkiem

Powierzchnia apartamentu: 31,10 m2

Cena lokalu netto w stanie developerskim (bez podatku VAT): 391 860,00
Cena lokalu brutto w stanie developerskim (z VAT 23%): 481 987,80 zł

Wykończenie w dwóch wariantach:

- Silver (1 700 zł/m2) 52 870 zł (bez podatku VAT)

- Gold (2 000 zł/m2) 62 200 zł (bez podatku VAT)

Cena miejsca postojowego: 15 000 zł (bez podatku VAT)

Możliwość zwrotu podatku VAT dla osób fizycznych i firm.

HARMONOGRAM REALIZACJI INWESTYCJI ETAP I


– płyta fundamentowa – 30.04.2020 r.
– konstrukcja i pokrycie dachu – 30.05.2020 r.
– stan surowy zamknięty – 30.01.2021 r.
– stan deweloperski – 28.02.2021 r.

HARMONOGRAM PŁATNOŚCI

Wpłaty poszczególnych transz są zgodne z postępem prac budowlanych:

- 10.000 zł zadatku – przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej,
- 20% pomniejszone o zadatek - w terminie 7 dni od podpisania umowy przedwstępnej,
- 20 % -  w terminie 7 dni od zakończenia prac nad wykonaniem płyty fundamentowej,
- 20 % -  w terminie 7 dni od wykonania konstrukcji i pokrycia dachu,
- 20 % -  w terminie 7 dni od wykonania stanu surowego zamkniętego budynku,
- 20 % -  w terminie 7 dni od wykonania stanu deweloperskiego,
 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

 

Informacja o innych apartamentach w tym obiekcie i ich cenach:
tel. 22 12 33 000
biuro@reinwestuj.pl