Kategorie

Kontakt REinwestuj.pl

Doradzimy jak wybrać najlepszy apartament inwestycyjny

Maria

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 519 499 300

Walerian

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 698 695 683


Zainwestuj
w miniFARMĘ
fotowoltaiczną

od 200 000 zł
stopa zwrotu 16%

DOinwestuj.pl

tel. 510 540 200
tel. 519 499 300

Info dla deweloperów


Prowadzimy kompleksową obsługę sprzedaży apartamentów i mieszkań
 w ramach projektów deweloperskich

 

REinwestuj.pl specjalizuje się w kompleksowej obsłudze deweloperów oraz operatorów hotelowych przy sprzedaży apartamentów oraz mieszkań inwestycyjnych w kurortach wakacyjnych oraz w dużych aglomeracjach miejskich. Dysponujemy ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. Oferujemy:

- kompleksowe doradztwo w programowaniu inwestycji

- organizację biura sprzedaży apartamentów

- kampanię marketingową i sprzedażową

- prowadzenie procesu sprzedaży apartamentów i mieszkań

- podpisywanie umów rezerwacyjnych, przedwstępnych oraz deweloperskich

- konsultacje prawne. 

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm deweloperskich, jak i indywidualnych inwestorów realizujących projekty na rynku nieruchomości mieszkaniowych, condo hotelowych oraz apartamentów wakacyjnych.

Zespół REinwestuj.pl od wielu lat organizuje dla deweloperów biura sprzedaży  mieszkań i apartamentów. Nasze usługi dopasowujemy do potrzeb deweloperów, tak aby każdy nowy projekt został wprowadzony na rynek w sposób profesjonalny przez zespół dedykowanych doradców klienta. Przeprowadzamy analizy odbiorców, ocenę konkurencji oraz nasycenie rynku. Zatrudniamy profesjonalny zespół call center obsługujący klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu umów rezerwacyjnych, przedwstępnych oraz deweloperskich, a dla operatorów hotelowych również umów najmu.

Prowadzimy wiele kampanii marketingowych i sprzedażowych. Projektujemy indywidualne strategie sprzedażowe oraz marketingowe, aby w optymalny sposób pozyskać klientów. Zarządzamy profilami w mediach społecznościowych, prowadzimy kampanie internetowe oraz akcje mailingowe. Organizujemy akcje billbordowe oraz artykuły prasowe na temat inwestycji. Wszystko po to, aby deweloperzy mogli skoncentrować się na budowie spektakularnych obiektów.

Pozyskaliśmy wielu klientów regularnie inwestujących w apartamenty wakacyjne oraz mieszkania inwestycyjne. Dysponując tak dużą ilością inwestorów możemy oferować im nowe inwestycje, przeprowadzać z nimi rozmowy sprzedażowe, negocjować warunki sprzedaży oraz doprowadzać do podpisania umów.

Zadaniem REinwestuj.pl jest wspieranie firm deweloperskich w realizacji projektów inwestycyjnych na wszystkich etapach, od analizy i oceny inwestycji, poprzez programowanie inwestycji, kampanię marketingową, obsługę klientów oraz sprzedaż apartamentów i mieszkań. Nasza firma udostępnia gotowy i przeszkolony zespół profesjonalnych sprzedawców firmom deweloperskim w całej Polsce.

Zapraszamy do współpracy tel. 507022291 , e-mail: wspolpraca@reinwestuj.pl