Kategorie

Kontakt REinwestuj.pl

Doradzimy jak wybrać najlepszy apartament inwestycyjny

Maria

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 519 499 300

Walerian

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 698 695 683


Zainwestuj
w miniFARMĘ
fotowoltaiczną

od 200 000 zł
stopa zwrotu 16%

DOinwestuj.pl

tel. 510 540 200
tel. 519 499 300

Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy ds. nieruchomości podczas procesu zakupu mieszkania inwestycyjnego?

Doradca ds. nieruchomości gwarancją sukcesu inwestycyjnego

Spróbujmy to uzasadnić. Bez względu na to, czy dopiero zaczynamy inwestować w nieruchomości czy dysponujemy już znacznym doświadczeniem w tej dziedzinie, zawsze bezpieczniej zasięgnąć porady u profesjonalisty, czyli eksperta ds. nieruchomości.

Doradcy ds. nieruchomości zajmują się obiektywnym badaniem rynku i selekcjonowaniem najlepiej zlokalizowanych, najbardziej opłacalnych i, co najważniejsze, bezpiecznych nieruchomości inwestycyjnych. Dysponują nie tylko wiedzą z zakresu rynku i specyfiki nieruchomości, ale także z prawa, finansów i budownictwa. Korzystając z profesjonalnej opieki doradcy ds. nieruchomości możemy mieć pewność, że wszystkie kwestie dotyczące wybranej przez nas nieruchomości będą dogłębnie przeanalizowane – dane ewidencyjne, planowanie przestrzenne, przepisy dotyczące ochrony środowiska oraz informacje dotyczące zarządzania nieruchomością wspólną. Doradca ds. nieruchomości pomaga również w fazie podpisywania umowy kupna sprzedaży. Wspiera w negocjacjach tekstu umowy w celu dopasowania jej do potrzeb swojego klienta. Kupujący może nawet liczyć na pomoc ze strony doradcy inwestycyjnego podczas wizyty u notariusza.

Kompleksowa obsługa inwestora

Doradcy ds. nieruchomości z firmy REinwestuj prowadzą klienta przez cały okres inwestycyjny, począwszy od zaproponowania nieruchomości z uwzględnieniem wszystkich oczekiwań klienta. W zakres obsługi wchodzi m.in. przygotowanie umowy pomiędzy klientem a deweloperem i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości prawnych oraz zadbanie o bezpieczeństwo transakcji. Doradca ds. nieruchomości może doradzić klientowi, którą ofertę z wielu gotowych produktów inwestycyjnych wybrać oraz zadbać o bezpieczeństwo transakcji. Doradcy analizują historię dewelopera, sprawdzają sposób zarządzania hotelem przez operatora oraz zadowolenie klientów. Ich celem jest zmaksymalizowanie bezpieczeństwa transakcji i minimalizacja ryzyka. Doradzają najbardziej efektywne rozwiązania. Oferują szeroki wachlarz usług dopasowanych do potrzeb i profilu klienta (doradztwo, wyszukiwanie ofert, zarządzanie nieruchomościami).

Znajomość rynku i dostęp do wszystkich ofert

Doradca ds. nieruchomości ma dostęp do wszystkich ofert nieruchomości na rynku, dlatego znacznie sprawniej znajdzie apartament dopasowany do naszych potrzeb i wymagań. Wybór nieruchomości inwestycyjnej nie należy do najprostszych. Doradcy ds. nieruchomości REinwestuj mają ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, zajmowali się pozyskiwaniem, obrotem, obsługą powierzchni komercyjnych, biur, magazynów, powierzchni handlowych. Rozumieją i znają rynek nieruchomości. Wyszukują najlepsze oferty na rynku, zwłaszcza pod kątem bezpieczeństwa transakcji, atrakcyjności stopy zwrotu z kapitału, potencjału do wzrostu wartości samej nieruchomości. Powierzając szukanie apartamentu w ręce profesjonalisty zaoszczędzamy czas i pieniądze - staranne selekcjonowanie nieruchomości jest bardzo czasochłonnym i wymagającym zajęciem. Ma na celu określenie wartości rynkowej, analizę szans na wzrost wartości nieruchomości w przyszłości oraz badanie historii projektów inwestycyjnych dewelopera i analizę wyników sprzedaży. Inwestor zarabia pieniądze, tylko wtedy, kiedy dokonuje dobrego zakupu!

Bezpieczeństwo inwestycji w nieruchomości

Doradcy ds. nieruchomości firmy REinwestuj monitorują kluczowe oferty i wybierają dla swoich inwestorów godne zainteresowania projekty. Stopa zwrotu jest ważna, ale nie jest ona kryterium decydującym. Przy zakupie każdej nieruchomości doradca musi sprawdzić następujące czynniki: doświadczenie dewelopera i jego dotychczasowe projekty, lokalizację, umowę kupna sprzedaży, umowę najmu oraz wpisy do księgi wieczystej. Celem doradcy jest zbadanie projektu inwestycyjnego i dewelopera pod kątem bezpiecznych transakcji. Sprawdzenie jego renomy, ratingu, projektów zrealizowanych dotychczas i ich rentowności. Niezależni doradcy ds. nieruchomości zawsze stoją po stronie inwestora, a ich celem jest znalezienie i kupienie dla klienta opłacalnej i bezpiecznej nieruchomości inwestycyjnej.

Biorąc pod uwagę ogromną liczbę sprzedawców nieruchomości, deweloperów, przedstawicieli i pośredników handlowych dbających o swoje własne interesy można poczuć się pewniej wiedząc, że niezależny doradca stoi po stronie inwestora, pomagając mu wybrać jak najlepszą nieruchomość inwestycyjną. Korzystając z pomocy doradcy inwestycyjnego klient zwiększa swoje szanse na bezpieczne i opłacalne ulokowanie i pomnożenie kapitału.