Kategorie

Kontakt REinwestuj.pl

Doradzimy jak wybrać najlepszy apartament inwestycyjny

Maria

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 519 499 300

Walerian

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 698 695 683

Zakup apartamentu nad morzem, jako doskonała dywersyfikacja portfela inwestycyjnego

Zakup apartamentu wakacyjnego nad morzem

Zakup apartamentu nad Bałtykiem stanowi bezpieczną formę inwestowania kapitału, a dodatkowo może zapewnić miejsce odpoczynku od codziennych obowiązków o każdej porze roku. Czerpanie zysku z posiadania apartamentu wakacyjnego nad morzem to świetny pomysł na biznes, ochrona oszczędności przed inflacją oraz przyrost realnej wartości nieruchomości. Dodatkowo zakupiona przez nas nieruchomość, zlokalizowana blisko piaszczystej plaży i zieleni, będzie funkcjonować, jako urlopowa baza dla rodziny i przyjaciół.

Apartament wakacyjny nad morzem z dala od zgiełku miasta to coś więcej niż tylko inwestycja w nieruchomość. Zakup apartamentu wakacyjnego to inwestycja w przyszłość naszą i naszych dzieci, bo czy kolejne pokolenia nie będą z przyjemnością urlopowały nad Bałtykiem?  

Zakup apartamentu wakacyjnego nad morzem, jako dywersyfikacja portfela inwestycyjnego

Eksperci przekonują, że przy inwestowaniu kluczowa jest odpowiednia dywersyfikacja portfela, i dlatego nieruchomości powinny być jego częścią. Dodatkowo powszechnie wiadomo, że inwestycja w nieruchomość obarczona jest znacznie mniejszym ryzykiem ze względu na skuteczne opieranie się zmianom koniunktury na światowych rynkach. Większość inwestorów chcąc zoptymalizować zwroty z inwestycji dywersyfikuje swoje inwestycje, lokując kapitał częściowo w górach, częściowo nad morzem.

Kupując w celach stricte inwestycyjnych klienci zwracają szczególną uwagę na wysokość stopy zwrotu, długość umowy najmu i cenę nieruchomości. Szukając natomiast apartamentu wakacyjnego na tak zwany drugi dom, inwestorzy na pierwszych miejscach stawiają lokalizację, projekt hotelu oraz infrastrukturę hotelową.

Zakup apartamentu wakacyjnego nad morzem w Ustroniu Morskim

Niektórzy deweloperzy, jak na przykład twórcy Aparthotelu Sun w Ustroniu Morskim, proponują inwestorom pełną możliwość wyboru. W apartamentach można zamieszkać, samodzielnie zarządzać najmem lub przekazać operatorowi zarządzanie. Oddając apartament w zarządzanie operatorowi mamy pewność, że nasza inwestycja pracuje na nasz dochód pasywny, w postaci czynszu. A my w dogodnym dla nas okresie, korzystamy z zakupionego apartamentu nad morzem.

Bałtyk od lat zachwyca i przyciąga tysiące turystów

Z roku na rok coraz więcej Polaków na urlop wybiera właśnie Morze Bałtyckie. Hotele usytuowane blisko pięknych plaż z dala od turystycznego zgiełku, jak Sun w Ustroniu Morskim, stanowią idealną enklawę wypoczynku. Ustronie Morskie jest kameralną miejscowością i ulubionym miejscem wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Położona 11 km od Kołobrzegu miejscowość udostępnia turystom liczne atrakcje dla młodszych i starszych urlopowiczów. Z badań GUS wynika, że rocznie nad morzem wypoczywa około 1,72 miliona turystów. Wielu z nich poszukuje komfortowych warunków wypoczynku w hotelach oferujących pełną infrastrukturę. Wysokie obłożenie ekskluzywnych hoteli nad morzem zapewnia inwestorom pewny zwrot z inwestycji. Lokowanie oszczędności w apartamenty nad morzem z wielu względów jest opłacalne i bezpieczne. Aby trafnie zainwestować w apartament wakacyjny nad morzem należy wybrać atrakcyjną lokalizację i doświadczonego dewelopera, który z powodzeniem przez lata będzie zarządzał obiektem.  Trafnie wyselekcjonowana inwestycja spowoduje, że nieruchomość będzie łatwiej wynająć a także sprzedać, jeśli kiedyś zdecydujemy się na jej zbycie. Trzeba również wspomnieć, że nieruchomości nie tracą na wartości i stanowią kapitał, z którego będą korzystać przyszłe pokolenia.

Czy wybrałeś już Twój apartament inwestycyjny nad morzem?

Jeśli szukasz atrakcyjnego miejsca na inwestycję, hotelu spełniającego Twoje oczekiwania, chętnie opowiemy o naszych nadmorskich inwestycjach i pomożemy Ci bezpiecznie ulokować Twoje oszczędności.