Kategorie

Kontakt REinwestuj.pl

Doradzimy jak wybrać najlepszy apartament inwestycyjny

Maria

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 519 499 300

Walerian

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 698 695 683


Zainwestuj
w miniFARMĘ
fotowoltaiczną

od 200 000 zł
stopa zwrotu 16%

DOinwestuj.pl

tel. 510 540 200
tel. 519 499 300

Zakup apartamentu nad morzem, jako doskonała dywersyfikacja portfela inwestycyjnego

Zakup apartamentu wakacyjnego nad morzem

Zakup apartamentu nad Bałtykiem stanowi bezpieczną formę inwestowania kapitału, a dodatkowo może zapewnić miejsce odpoczynku od codziennych obowiązków o każdej porze roku. Czerpanie zysku z posiadania apartamentu wakacyjnego nad morzem to świetny pomysł na biznes, ochrona oszczędności przed inflacją oraz przyrost realnej wartości nieruchomości. Dodatkowo zakupiona przez nas nieruchomość, zlokalizowana blisko piaszczystej plaży i zieleni, będzie funkcjonować, jako urlopowa baza dla rodziny i przyjaciół.

Apartament wakacyjny nad morzem z dala od zgiełku miasta to coś więcej niż tylko inwestycja w nieruchomość. Zakup apartamentu wakacyjnego to inwestycja w przyszłość naszą i naszych dzieci, bo czy kolejne pokolenia nie będą z przyjemnością urlopowały nad Bałtykiem?  

Zakup apartamentu wakacyjnego nad morzem, jako dywersyfikacja portfela inwestycyjnego

Eksperci przekonują, że przy inwestowaniu kluczowa jest odpowiednia dywersyfikacja portfela, i dlatego nieruchomości powinny być jego częścią. Dodatkowo powszechnie wiadomo, że inwestycja w nieruchomość obarczona jest znacznie mniejszym ryzykiem ze względu na skuteczne opieranie się zmianom koniunktury na światowych rynkach. Większość inwestorów chcąc zoptymalizować zwroty z inwestycji dywersyfikuje swoje inwestycje, lokując kapitał częściowo w górach, częściowo nad morzem.

Kupując w celach stricte inwestycyjnych klienci zwracają szczególną uwagę na wysokość stopy zwrotu, długość umowy najmu i cenę nieruchomości. Szukając natomiast apartamentu wakacyjnego na tak zwany drugi dom, inwestorzy na pierwszych miejscach stawiają lokalizację, projekt hotelu oraz infrastrukturę hotelową.

Zakup apartamentu wakacyjnego nad morzem w Ustroniu Morskim

Niektórzy deweloperzy, jak na przykład twórcy Aparthotelu Sun w Ustroniu Morskim, proponują inwestorom pełną możliwość wyboru. W apartamentach można zamieszkać, samodzielnie zarządzać najmem lub przekazać operatorowi zarządzanie. Oddając apartament w zarządzanie operatorowi mamy pewność, że nasza inwestycja pracuje na nasz dochód pasywny, w postaci czynszu. A my w dogodnym dla nas okresie, korzystamy z zakupionego apartamentu nad morzem.

Bałtyk od lat zachwyca i przyciąga tysiące turystów

Z roku na rok coraz więcej Polaków na urlop wybiera właśnie Morze Bałtyckie. Hotele usytuowane blisko pięknych plaż z dala od turystycznego zgiełku, jak Sun w Ustroniu Morskim, stanowią idealną enklawę wypoczynku. Ustronie Morskie jest kameralną miejscowością i ulubionym miejscem wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Położona 11 km od Kołobrzegu miejscowość udostępnia turystom liczne atrakcje dla młodszych i starszych urlopowiczów. Z badań GUS wynika, że rocznie nad morzem wypoczywa około 1,72 miliona turystów. Wielu z nich poszukuje komfortowych warunków wypoczynku w hotelach oferujących pełną infrastrukturę. Wysokie obłożenie ekskluzywnych hoteli nad morzem zapewnia inwestorom pewny zwrot z inwestycji. Lokowanie oszczędności w apartamenty nad morzem z wielu względów jest opłacalne i bezpieczne. Aby trafnie zainwestować w apartament wakacyjny nad morzem należy wybrać atrakcyjną lokalizację i doświadczonego dewelopera, który z powodzeniem przez lata będzie zarządzał obiektem.  Trafnie wyselekcjonowana inwestycja spowoduje, że nieruchomość będzie łatwiej wynająć a także sprzedać, jeśli kiedyś zdecydujemy się na jej zbycie. Trzeba również wspomnieć, że nieruchomości nie tracą na wartości i stanowią kapitał, z którego będą korzystać przyszłe pokolenia.

Czy wybrałeś już Twój apartament inwestycyjny nad morzem?

Jeśli szukasz atrakcyjnego miejsca na inwestycję, hotelu spełniającego Twoje oczekiwania, chętnie opowiemy o naszych nadmorskich inwestycjach i pomożemy Ci bezpiecznie ulokować Twoje oszczędności.