Kategorie

Kontakt REinwestuj.pl

Doradzimy jak wybrać najlepszy apartament inwestycyjny

Maria

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 519 499 300

Walerian

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 698 695 683


Zainwestuj
w miniFARMĘ
fotowoltaiczną

od 200 000 zł
stopa zwrotu 16%

DOinwestuj.pl

tel. 510 540 200
tel. 519 499 300

Świeradów Zdrój atrakcyjny kurort i idealna lokalizacja na inwestycję w apartament w górach

Zakup apartamentu w górach w Świeradowie Zdroju bezpiecznym sposobem na ulokowanie kapitału

W górach turyści wypoczywają o każdej porze roku. Świeradów Zdrój położony w samym sercu Gór Izerskich to idealne miejsce do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i narciarskiej. To wyjątkowe malownicze uzdrowisko słynie przede wszystkim ze swojego uzdrawiającego mikroklimatu, bogactwa wód mineralnych, radonowych i pokładów borowiny.

Apartament w górach – idealna baza wypoczynkowa dla Ciebie i Twojej rodziny

Wybierając się na urlop w góry za każdym razem szukamy idealnej bazy wypoczynkowej. A gdyby tak kupić na własność apartament w górach w ekskluzywnym hotelu i korzystać z niego z rodziną i przyjaciółmi? Na rynku nieruchomości dostępnych jest kilka atrakcyjnych ofert, z których warto skorzystać, aby nie tylko zarabiać na wynajmie, ale także stać się właścicielem komfortowego, bezobsługowego apartamentu wakacyjnego w górach.

Czterogwiazdkowy hotel w Świeradowie Zdroju

W Świeradowie Zdroju właśnie ruszyła budowa II etapu ekskluzywnego hotelu - 291 apartamentów z widokiem na góry i lasy. Wysoko rozwinięta infrastruktura hotelowa, w której skład wchodzą baseny zewnętrzne i wewnętrzne, strefa spa, gabinety odnowy biologicznej, restauracje,  sale konferencyjne, narciarnia i rowerownia, zapewnia gościom hotelowym atrakcje przez cały rok, bez względu na pogodę. Apartamenty w górach wykończone w najwyższym standardzie posiadają aneks kuchenny, saunę i balkon z widokiem na góry lub lasy. Do Świeradowa Zdroju w celach rekreacyjnych i prozdrowotnych przyjeżdżają turyści z kraju i zagranicy. Rosnące wymagania urlopowiczów spełni hotel usytuowany na wzniesieniu w otulinie lasów. Cisza i niepowtarzalne widoki na panoramę Sudetów oczarują nie jednego turystę, który z pewnością powróci tu nie jeden raz.

Inwestycja w apartamenty w górach — sposób na stały zysk przez cały rok

Spektakularne widoki na Góry Izerskie rozpościerające się z apartamentów, atrakcyjna infrastruktura hotelowa oraz bliskość tras narciarskich  i rowerowych sprawiają, że resort w Świeradowie Zdroju staje się komfortowym miejscem na coroczny wypoczynek. 14 dniowy pobyt właścicielski  stanowi, obok wysokiej stopy zwrotu, dodatkowy atut tej inwestycji. Warto również zwrócić uwagę na solidne doświadczenia operatora zarządzającego tym obiektem i dewelopera specjalizującego się w realizacji luksusowych hoteli w górach. Firma zarządza ośmioma resortami górskimi zlokalizowanymi w Karpaczu, Szklarskiej Porębie czy Wiśle. Inwestorzy mogą spać spokojnie wiedząc, że ich apartamenty w górach zarządzane są przez profesjonalną i doświadczoną kadrę managerów i pracowników, której głównym celem jest wygenerowanie jak największego zysku.

Model biznesowy – jak to działa?

Kupując apartament właściciele nabywają pełne prawo własności do wybranego lokalu hotelowego wraz z wpisem do księgi wieczystej. Inwestując przykładowo 405 047 złotych netto, w pełni wyposażony apartament hotelowy o powierzchni 26 metrów kwadratowych rocznie, zarabiają  29 730 złotych netto, a miesięcznie 2 478 złotych netto. Wypłacany czynsz jest stały przez cały okres trwania umowy, czyli przez 10 lat. Po 10 latach trwania umowy najmu operator proponuje właścicielom przedłużenie umowy o kolejnych 5 lat. Wypłacany czynsz jest rewaloryzowany co roku o wskaźnik inflacji. Właściciele apartamentów nie martwią się o najemców, opłaty eksploatacyjne czy koszty remontów, ponieważ jest to zadanie operatora hotelu.

Apartament w górach w Świeradowie Zdroju – stały zysk i 14-dniowy pobyt właścicielski

Należy tutaj zauważyć, że liczy się nie tylko stały zysk z wynajmu na poziomie 7,3% rocznie, czyli comiesięczny czynsz, który właściciele apartamentów otrzymują, ale również wzrost wartości nieruchomości w czasie. Dlatego tak ważne jest, aby decydując się na zakup apartamentu w górach wybrać atrakcyjną lokalizację, cieszącą się dużym powodzeniem wśród turystów. Przyjęty model biznesowy pozwala na zysk w postaci comiesięcznego czynszu o stałej wysokości, tzn. nie zmienia się on w zależności od obłożenia hotelu, czy wzrostu zużycia mediów. Inwestorzy mogą korzystać z pełnej infrastruktury hotelu oraz pobytu właścicielskiego przez 14 dni w ciągu roku w wymarzonym apartamencie. By dowiedzieć się więcej o naszej ofercie oraz poznać szczegóły inwestycji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 22 1233000 lub mailowego: biuro@reinwestuj.pl