Kategorie

Nowości

Apartament wakacyjny Pobierowo
netto: 661 539,00 zł
(brutto: 813 692,97 zł)

Polecamy

Apartament wakacyjny Hiszpania Playa Flamenca
netto: 1 518 150,00 zł
(brutto: 1 669 965,00 zł)
Kontakt REinwestuj.pl

Doradzimy jak wybrać najlepszy apartament inwestycyjny

Maria

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 519 499 300

Walerian

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 698 695 683


Zainwestuj
w miniFARMĘ
fotowoltaiczną

od 200 000 zł
stopa zwrotu 16%

DOinwestuj.pl

tel. 510 540 200
tel. 519 499 300

Biała Perła II - Aparthotel w górach


ZAKUP APARTAMENTU W APARTHOTELU W GÓRACH - BIAŁA PERŁA II JAKO IDEALNY SPOSÓB NA ULOKOWANIE KAPITAŁUATRAKCYJNA LOKALIZACJA APARTHOTELU KLUCZOWYM CZYNNIKIEM MAJĄCYM WPŁYW NA POWODZENIE INWESTYCJI

Zakup apartamentu w luksusowym aparthotelu w górach Biała Perła II to idealny sposób na ulokowanie kapitału i bezpieczną inwestycję. Inwestując w apartament zyskujemy na wartości nieruchomości, zarabiamy na wynajmie i korzystamy z pobytów właścicielskich podczas wyjazdów urlopowych.

Ulokowanie środków w ekskluzywnym aparthotelu w górach Biała Perła II w otulinie lasów na terenie prestiżowego resortu Czarna Góra stanowi doskonałe rozwiązanie na zabezpieczenie  swojej przyszłości finansowej przy jednoczesnym osiąganiu pasywnego dochodu. Inwestycja w apartament ma szczególne znaczenie aktualnie w dobie szalejącej inflacji. Jak wiadomo pieniądze, które nie są rozważnie lokowane w inwestycje, tracą swoją siłę nabywczą.

Lokalizacja aparthotelu Biała Perła II sprawia, że zakup apartamentu to doskonały wybór dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Hotel Biała Perłą II znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie nowoczesnej kolei linowej Luxtorpeda, którą w ciągu kilku minut można wjechać na szczyt Czarnej Góry. Okolica obiektu hotelowego to piękne lasy sosnowe z licznymi szlakami turystycznymi, trasami spacerowymi i rowerowymi. W sezonie zimowym odwiedzający apartahotel w górach Biała Perła II mogą cieszyć się nowoczesnymi trasami narciarskimi odpowiednimi zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy.

Aparthotel w górach Biała Perła II to atrakcyjny obiekt dla aktywnych turystów, amatorów narciarstwa, kolarstwa czy pieszych wędrówek, ale także znakomity resort dla kuracjuszy szukających odpoczynku od zgiełku miasta. Aparthotel w górach Biała Perła II został usytuowany powyżej punktu inwersji powietrza, co sprawia, że wszystkie zanieczyszczenia pozostają niżej. Projekt hotelu powstał w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju i według technologii nieemisyjnej, dzięki czemu turyści mogą cieszyć się nieskazitelnym powietrzem wolnym od zanieczyszczeń. Reasumując zakup apartamentu w aparthotelu Biała Perła II to inwestycja w wyjątkowo atrakcyjną lokalizację z ogromnym potencjałem turystycznym i uzdrowiskowym.

APARTHOTEL W GÓRACH BIAŁA PERŁA II - HOTEL CAŁOROCZNY Z BOGATĄ INFRASTRUKTURĄ

Apartahotel w górach Biała Perła II to drugi etap funkcjonującego już obiektu leżącego w bezpośrednim sąsiedztwie stoku i kolejki Luxtorpeda. Infrastruktura hotelowa to 110 komfortowych apartamentów jedno i dwupokojowych z widokiem na panoramę Sudetów oraz szczyt Czarnej Góry, restauracja hotelowa oraz restauracja a’la carte, stylowy lobby bar, strefa Spa, basen oraz centrum konferencyjne. Wszystkie apartamenty posiadają panoramiczne okna z widokiem na piękny krajobraz górski.  

Dodatkowo architekci pomyśleli o strefie dla rodziców z dziećmi i zaprojektowali specjalną przestrzeń do zabaw i wypoczynku. W przypadku górskich kurortów sezon trwa cały rok, a jego szczyt przypada aż trzy razy w ciągu roku: podczas wakacji, przerwy świąteczno-noworocznej i ferii zimowych. Latem turyści cieszą się trasami spacerowymi, rowerowymi a zimą rusza białe szaleństwo i stoki narciarskie. To właśnie w Czarnej Górze znajduje się największy w Polsce Bike Park, który wiosną, latem i jesienią przyciąga setki turystów. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu zaprojektowano blisko 200 km tras rowerowych prowadzących przez góry i lasy. Tak bogata infrastruktura sprawia, że również latem w Czarna Góra Resort jest sezon wysoki i napływ turystów, co powoduje, że popyt na noclegi jest przez cały rok -  z korzyścią dla właścicieli apartamentów, którzy właśnie na tym zarabiają. Projekt apartahotelu Biała Perła II to nie tylko wyjątkowo atrakcyjne położenie obiektu, ale także najnowocześniejsze rozwiązania architektoniczne i bogata infrastruktura sportowo-turystyczna.

DOŚWIADCZONY DEWELOPER I OPERATOR APARTHOTELU BIAŁA PERŁA II

Decydując się na zakup apartamentu w aparthotelu, takim jak Biała Perła II należy zwrócić uwagę na doświadczenie dewelopera i operatora, w którego ręce oddajemy nasz kapitał. Aparthotel Biała Perła II w Sudetach to projekt, którego generalnym wykonawcą jest spółka CGA posiadającą ponad 10 letnie doświadczenie w budowaniu górskich inwestycji hotelowo-rekreacyjnych. Spółka CGA zrealizowała 5 obiektów hotelowych w Sudetach, kolejkę Luxtorpeda, koleje liniowe Efka i Żmija, liczne trasy narciarskie i górskie atrakcje dla dzieci i dorosłych. Zakup lokalu w aparthotelu w górach Biała Perła II zarządzanym przez doświadczonego operatora, dbającego o maksymalne obłożenie, to najlepsza lokata kapitału. Co miesiąc wypłacany zysk w postaci czynszu oznacza zwrot zainwestowanego kapitału po średnio 12 latach. Ostatecznie inwestor odzyskuje ulokowany kapitał oraz posiada na własność apartament w świetnej lokalizacji w ekskluzywnym hotelu, który podczas trwania umowy zyskał na wartości.

MODEL BIZNESOWY APARTAHOTELU W GÓRACH BIAŁA PERŁA II

Inwestycja Biała Perła II oferowana jest w modelu biznesowym polegającym na podziale przychodów w proporcji 50/50. Wysokość czynszu liczona jest w oparciu o udział wybranego lokalu i kwotę 50% przychodu operacyjnego Operatora tj. z działalności podnajmu lokali wchodzących w skład condo hotelu Białej Perły II

Właściciel apartamentu otrzymuje 50 procent z podnajmu wszystkich lokali w obiekcie przemnożony przez udział jaki stanowi powierzchnia jego apartamentu w całym aparthotelu. Umowę dzierżawy apartamentu można podpisać na 5, 10 lat lub na czas nieokreślony z 12-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Właściciel na bieżąco otrzymuje wypracowane środki. Proste zasady pobytów właścicielskich oznaczają, że możesz korzystać z własnego apartamentu również w wakacje i ferie zimowe.

APARTHOTEL W GÓRACH BIAŁA PERŁA II - TWÓJ SPOSÓB NA BIZNES

Zakup apartamentu w górach to coraz bardziej popularna forma lokowania kapitału. Najważniejszym czynnikiem, aby inwestycja była sukcesem jest atrakcyjna lokalizacja oraz rzetelny podmiot realizujący. Aparthotel Biała Perła II to projekt unikatowy zarówno pod względem położenia geograficznego, jak i architektury, wykończenia pokoi i przestrzeni hotelowej. To także wieloletnie doświadczenie dewelopera i operatora dbających o maksymalne obłożenie i atrakcyjny zysk. Resort Czarna Góra, którego sercem jest Apartahotel Biała Perła II, to jeden z największych ośrodków górskich w Polsce, który zarówno latem , jak i zimą zapewnia turystom niezapomniany czas, a inwestorom regularny zysk.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentów – tel. +48743067606 lub e-mail: bialaperla@czarnagora.pl