Kategorie

Kontakt REinwestuj.pl

Doradzimy jak wybrać najlepszy apartament inwestycyjny

Maria

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 519 499 300

Walerian

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 698 695 683


Zainwestuj
w miniFARMĘ
fotowoltaiczną

od 200 000 zł
stopa zwrotu 16%

DOinwestuj.pl

tel. 510 540 200
tel. 519 499 300

Co sprawia, że Kołobrzeg jest idealną lokalizacją na inwestycję w apartament wakacyjny?

Dlaczego warto zainwestować w apartament wakacyjny w hotelu w Kołobrzegu?

Kołobrzeg, jedno z najpopularniejszych uzdrowisk w Polsce, może pochwalić  się nie tylko cennym mikroklimatem, piaszczystymi plażami czy kopalnią borowiny, ale także atrakcyjnymi warunkami do prowadzenia biznesu i możliwościami inwestowania  w apartamenty wakacyjne w luksusowych hotelach.

Zainteresowanie nadmorskimi apartamentami wakacyjnymi w Kołobrzegu od lat utrzymuje się na wysokim poziomie, również z racji tego, że Kołobrzeg jest kurortem, do którego turyści przyjeżdżają przez cały rok. Kołobrzeg to miasto, które w sezonie letnim gości ponad 200 tysięcy turystów, poza sezonem tysiące kuracjuszy czerpią korzyści z wyjątkowych walorów zdrowotnych tego miejsca. Statystyki pokazują, że właściciele apartamentów wakacyjnych w Kołobrzegu mogą liczyć na wysokie obłożenie hoteli i pewny zysk z inwestycji na poziomie 7%.

Zakup apartamentu wakacyjnego w hotelu w Kołobrzegu przynosi podwójny zysk: wakacje (pobyty właścicielskie) w malowniczym miejscu nad morzem i zwrot z inwestycji w postaci czynszu!

Posiadanie apartamentu wakacyjnego w Kołobrzegu jest opłacalne finansowo i stanowi pewnego rodzaju prestiż dla właścicieli, którzy Kołobrzeg zaczną traktować, jak swój drugi dom!

Przedstawiamy 5 powodów, dla których warto kupić apartament wakacyjny w luksusowym hotelu w Kołobrzegu!

Apartamenty wakacyjne nad morzem w Kołobrzegu gwarantują nie tylko udany wypoczynek w komfortowych warunkach, ale również możliwość zarobku na wynajmie i wzroście wartości nieruchomości. Kołobrzeg, miasto liczące 50 tys. mieszkańców, to nadmorskie uzdrowisko, które w sezonie letnim zamienia się w tętniący życiem kurort z imponującą liczbą wczasowiczów.

Dlaczego warto kupić apartament wakacyjny w Kołobrzegu?

1. Kołobrzeg i jego naturalne walory wypoczynkowe

Kołobrzeg to 12 kilometrów piaszczystej plaży, mikroklimat, kopalnia borowiny, nieskazitelne powietrze, 45 kilometrów ścieżek rowerowych, bogata baza turystyczna, ale również infrastruktura przystosowana do prowadzenia biznesu. Bogata baza turystyczna przyciąga co roku tysiące turystów mogących wypoczywać nad Bałtykiem, cumować w Marinie Solnej, żeglować lub spędzać czas zwiedzając Muzeum Oręża Polskiego, Bazylikę Konkatedralną czy Miasto Myszy. Każdy niezależnie od wieku w Kołobrzegu znajdzie coś dla siebie. Z racji tego, że Kołobrzeg jest kurortem odwiedzanym przez Polaków i gości z zagranicy o każdej porze roku, obłożenie hoteli utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. Jak podaje portal hotelarz.pl w powiecie kołobrzeskim w zeszłym roku udzielono, według danych GUS-u, ponad 4,4 mln noclegów. To najwięcej w Polsce poza Warszawą i Krakowem !

2. Kołobrzeg idealną destynacją wakacyjną dla rodzin z dziećmi

Wyjazdy nad morze to czas spędzany z rodziną i dziećmi. Kołobrzeg można śmiało polecić, jako miejsce posiadające świetne warunki do bezpiecznego plażowania i kąpania się w morzu. Dodatkowo w Kołobrzegu na plaży można wynająć kosze plażowe i leżaki, a dzieci mogą bawić się na dmuchanych trampolinach i zjeżdżalniach. Warto zauważyć, że w 2010 roku kąpielisko Kołobrzeg zostało odznaczone Błękitną Flagą - wyróżnieniem, które otrzymują kąpieliska nadmorskie działające z poszanowaniem dla środowiska naturalnego oraz spełniające wymogi co do czystości, bezpieczeństwa i jakości wody. Powszechnie wiadomo, że popularnym celem spacerów wczasowiczów są molo i latarnia morska. W Kołobrzegu molo jest imponujące, bo ma długość aż 220 metrów i sprzyja rodzinnym spacerom. Od niego łatwo można dojść bulwarem do znajdującej się na terenie dawnego Fortu Ujście latarni morskiej z 1945 roku i ze szczytu podziwiać wspaniały widok.

3. Urlop w Kołobrzegu dla duszy i ciała

W dzisiejszych czasach czyste powietrze jest jednym z głównych kryteriów branych pod uwagę przy wyborze destynacji wakacyjnej. Kołobrzeg cieszy się klimatem uzdrowiskowym, w którym można oddychać pełną piersią. Nadmorskie położenie, wyjątkowy mikroklimat, źródła wody mineralnej, solanki oraz pokłady borowiny, to wszystko sprawia, że Kołobrzeg od 200 lat może chwalić się statusem uzdrowiska. Jod występujący w powietrzu w Kołobrzegu usprawnia pracę naszego mózgu, nerek oraz serca. Urlop w Kołobrzegu to prawdziwa uczta dla duszy i ciała w pełnym tego słowa znaczeniu.

4. Kołobrzeg – tętniące życiem uzdrowisko

Kołobrzeg to miasto tętniące życiem! Poza pięknymi plażami Kołobrzeg może pochwalić się organizacją wielu koncertów oraz wydarzeń kulturalnych, których nie powstydziłoby się żadne duże miasto. Z racji tego, że Kołobrzeg jest kurortem i turyści przyjeżdżają tutaj praktycznie przez cały rok, zapraszane są tutaj najbardziej popularne zespoły, kabarety oraz osoby publiczne. Amfiteatr, kina, muzeum i biblioteka pozwalają na częste obcowanie z kulturą. Nie dziwi nas więc fakt, iż coraz więcej osób szuka w tym mieście możliwości zamieszkania, aby być blisko tych wszystkich wydarzeń. Prężnie działająca Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na spotkania ze sztuką, a Regionalne Centrum Kultury organizuje imprezy i warsztaty dla dzieci i dorosłych.

5. Wysoka pozycja Kołobrzegu w turystyce

Baza noclegowa w Kołobrzegu i jego okolicach jest jedną z lepiej rozwiniętych na zachodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Dogodny dojazd oraz renoma kurortu sprawiają, że sporym zainteresowaniem cieszą się apartamenty, wille oraz hotele o podwyższonym standardzie. Analizując dane statystyczne widzimy, że Kołobrzeg utrzymuje się na wysokiej pozycji w turystyce od lat i nic nie wskazuje na to, że miałoby to ulec zmianie. Tym bardziej, że coraz więcej Polaków wyjeżdża na wakacje, a turystów z zagranicy odwiedzających polskie morze również przybywa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą apartamentów hotelowych w czterogwiazdkowym hotelu w Kołobrzegu. Słynny nadmorski kurort już dzisiaj może stać się Twoim drugim domem !