Kategorie

Kontakt REinwestuj.pl

Doradzimy jak wybrać najlepszy apartament inwestycyjny

Maria

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 519 499 300

Walerian

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 698 695 683


Zainwestuj
w miniFARMĘ
fotowoltaiczną

od 200 000 zł
stopa zwrotu 16%

DOinwestuj.pl

tel. 510 540 200
tel. 519 499 300

Inwestycje w apartamenty wakacyjne nad Morzem Bałtyckim

Na polskim rynku regularnie od kilkunastu lat ceny nieruchomości rosną i nic nie wskazuje na to, że taka tendencja ulegnie zmianie. Nieruchomości położone nad Morzem Bałtyckim cieszą się dużym powodzeniem zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych inwestorów i przedsiębiorców. Ponad 700 km wybrzeża bałtyckiego z roku na rok przyciąga coraz więcej turystów, doceniających nie tylko fantastyczne piaszczyste plaże, sosnowe i bukowe lasy, dzikie wydmy, ale także stabilną sytuację polityczno-ekonomiczną i bezpieczeństwo naszego kraju. Wielu Polaków rezygnuje z wyjazdów zagranicznych uważając, że najbardziej udane wakacje można spędzić właśnie nad polskim morzem.

Nasze nadmorskie kurorty przeżywają w sezonie prawdziwe oblężenie. Zwiększenie zainteresowania polskim wybrzeżem jest w dużej mierze rezultatem wyższych zarobków Polaków. Okazuje się, że Bałtyk przyciąga nie tylko turystów. Wiele godnych uwagi startupów na swoją siedzibę wybrało miasta położone nad morzem - Trójmiasto, Kołobrzeg, Świnoujście i Międzyzdroje. A więc można śmiało stwierdzić, że morskie powietrze pozytywnie wpływa na przedsiębiorczość i innowacyjność. Nie tylko firmy doceniają polskie morze, również inwestorzy wiedzą, że najlepszą lokalizacją, do lokaty kapitału są miejsca oblegane przez turystów.

Inwestowanie w nieruchomości na wynajem idealnie sprawdza się właśnie w przypadku apartamentów usytuowanych nad morzem. Aktualnie nad Bałtykiem powstaje kilka nowoczesnych condhoteli, stanowiących idealną formę inwestycji dla osób chcących ulokować swój kapitał. Condohotele położone w atrakcyjnych nadmorskich kurortach, takich jak Kołobrzeg, Mileno czy Sarbinowo znajdują się w samym centrum życia turystycznego. Nowoczesne nadmorskie kompleksy powstają w pierwszej linii zabudowy od morza, dysponują luksusowymi pokojami z widokiem na morze oraz bogatą funkcją usługową spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Decydując się na zakup apartamentu w condohotelu w Kołobrzegu lub Mielnie inwestorzy wchodzą w posiadanie apartamentu w najbardziej atrakcyjnych kurortach nadmorskich w Polsce. Inwestycja tego typu to także podwójny zysk, na wynajmie lokalu i na wzroście wartości samej nieruchomości. Ponadto właściciele apartamentów w condohotelach nadmorskich mogą korzystać z pobytów właścicielskich.

Condohotele charakteryzują się nowoczesnością, estetycznym wykończeniem oraz rozbudowaną infrastrukturą hotelową, w której skład wchodzą baseny, SPA, restauracje, sale kinowe i konferencyjne. Inwestując w apartament condohotelowy w nadmorskim kurorcie, nie tylko inwestujemy w rentowne przedsięwzięcie, ale także zapewniamy sobie i swojej rodzinie fantastyczne wakacje w idealnym środowisku i ekskluzywnym otoczeniu.

Należy wspomnieć, że w ubiegłym roku ponad 60% Polaków spędziło urlop nad Bałtykiem. Dodatkowo wielu turystów wybiera się nad morze również zimą, uzupełniając niedobory jodu oraz delektując się ciszą i spokojem. Wielu ekspertów uważa, że zakup nieruchomości w tak atrakcyjnej destynacji jest jedną z najbardziej opłacalnych i bezpiecznych form inwestowania. W końcu każdy z nas wyjeżdża przynajmniej raz w roku na wakacje i musi się gdzieś zatrzymać. Mówi się, że na rynku nieruchomości o sukcesie decyduje lokalizacja. Condohotele położone w Kołobrzegu, Mielnie czy Sarbinowie gwarantują nie tylko atrakcyjną lokalizację, ale także bliskość morza, unikalny nadmorski klimat oraz luksus, dzięki któremu turysta może poczuć się wyjątkowo.