Kategorie

Kontakt REinwestuj.pl

Doradzimy jak wybrać najlepszy apartament inwestycyjny

Maria

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 519 499 300

Walerian

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 698 695 683


Zainwestuj
w miniFARMĘ
fotowoltaiczną

od 200 000 zł
stopa zwrotu 16%

DOinwestuj.pl

tel. 510 540 200
tel. 519 499 300

Dlaczego warto inwestować w apartamenty wakacyjne w Ustroniu Morskim ?

Ustronie Morskie – idealne miejsce dla turystów i inwestorów

Ustronie Morskie, jedna z najbardziej malowniczych miejscowości nad Bałtykiem, przyciąga nie tylko turystów, ale także inwestorów. Wczasowicze wypoczywają korzystając z szerokich, piaszczystych plaż, unikalnego mikroklimatu z dużą ilością jodu oraz bajkowych zachodów słońca. Inwestorzy natomiast w Ustroniu Morskim mogą bezpiecznie lokować swój kapitał inwestując w apartamenty wakacyjne w hotelach cieszących się wysokim, jak na przykład w Hotelu SKAL****, średniorocznym obłożeniem 76%.

Wzrost liczby turystów w Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie już od ponad 100 lat jest jednym z najpopularniejszych kurortów wypoczynkowych na wybrzeżu Bałtyku. W 2019 roku gmina Ustronie Morskie zanotowała największy wzrost pod względem udzielonych noclegów w porównaniu do lat ubiegłych. Według GUS w 2019 roku  w okresie letnim Ustronie Morskie odwiedziło 300 tysięcy wczasowiczów, a to oznacza, że liczba udzielonych noclegów  wzrosła o 6,8%. Popularność Ustronia Morskiego wśród Polaków sprawiła, że kurort ten znalazł się w 10 najbardziej popularnych nadmorskich miejscowościach. Taki dynamiczny rozwój turystyki powoduje, że właściciele apartamentów wakacyjnych na wynajem w hotelach condo mogą liczyć na wyższe stopy zwrotu z zainwestowanego kapitału.

Rosnące zapotrzebowanie na miejsca noclegowe w Ustroniu Morskim

Bogata baza noclegowa z roku na rok rozwija się przyjmując do swojego grona nowe hotele, pensjonaty, kwatery oraz domki letniskowe. Dynamiczny rozwój turystyki w Ustroniu Morskim, wzrost zapotrzebowania na miejsca noclegowe oraz wysoki standard infrastruktury pozytywnie wpływają na rozwój turystyki i opłacalność inwestowania w apartamenty wakacyjne w tym nadmorskim kurorcie.

Atrakcyjna lokalizacja gwarancją ruchu turystycznego i wysokiej opłacalności zwrotu z wynajmu apartamentów wakacyjnych

Dynamicznie rozwijająca się turystyka w Ustroniu Morskim pozytywnie wpływa na biznes i możliwości inwestycyjne w tej miejscowości. Zakup apartamentu inwestycyjnego w nowoczesnym hotelu nad Morzem Bałtyckim to aktualnie jedna z najbardziej bezpiecznych i opłacalnych form inwestowania. Na atrakcyjność takiej inwestycji ma wpływ przede wszystkim optymalna lokalizacja, jak na przykład Hotel SKAL usytuowany 150 metrów od morza w Ustroniu Morskim, w sąsiedztwie Kołobrzegu i Koszalina. Na odwiedzających czekają dwa mola spacerowe,  liczne ścieżki rowerowe, pola golfowe oraz przystań rybacka. Warto wspomnieć, że kąpielisko w Ustroniu Morskim o długości 2100 metrów wielokrotnie było odznaczane Białą Flagą oznaczającą najwyższe standardy czystości.

Warto zaznaczyć, że istotnym elementem podnoszącym atrakcyjność turystyczną danej miejscowości i posiadanych apartamentów wakacyjnych jest dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna. Na terenie gminy Ustronie Morskie znajdują się odcinki dróg krajowych, powiatowych i gminnych oraz droga krajowej nr 11 relacji Kołobrzeg –Poznań. Łatwość dojazdu do Ustronia Morskiego ma duże znaczenie dla turystów korzystających z różnych środków transportu. Dodatkowo wczasowicze mogą korzystać z linii kolejowej relacji Kołobrzeg – Koszalin ze stacją kolejową w Ustroniu Morski.

Przyszłość turystyki w Ustroniu Morskim

Turystyka poszukuje optymalnych lokalizacji, dających jak najlepsze warunki do spędzenia urlopu. Ustronie Morskie spełnia wszystkie potrzeby turystów zapewniając im zdrowy odpoczynek nad morzem oraz możliwości aktywnego spędzania czasu. Urlop w Ustroniu Morskim to nie tylko spacery, plażowanie, kąpiele morskie i wycieczki rowerowe, ale również wizyty w Skansenie, Muzeum Wojska Polskiego, zwiedzanie zabytkowej Latarnia w Gąskach, a nawet skoki spadochronowe i przelot zabytkowym samolotem wzdłuż wybrzeża.  Mikroklimat pomaga w walce z chorobami układu oddechowego, a spacery w lesie Kołobrzeskim (o powierzchni 14 km kwadratowych) mają terapeutyczne i relaksujące właściwości.  

Ustronie Morskie spełnia wszystkie wymogi idealnej destynacji wakacyjnej: nadmorskie położenie, sąsiedztwo Kołobrzegu, dobrze rozwiniętą komunikację. To miejscowość, do której niezmiennie od lat przyjeżdżają setki turystów z Polski i zagranicy, aby miło spędzić urlop nad polskim morzem, dlatego inwestorzy decydują się na zakup apartamentów w formule „kup i zarabiaj” w tej urokliwej miejscowości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów wakacyjnych w czterogwiazdkowym condo hotelu  SKAL**** ze stopą zwrotu z inwestycji 8% i umową najmu na 10 lat: https://www.reinwestuj.pl/category/ustronie-morskie