Kategorie

Kontakt REinwestuj.pl

Doradzimy jak wybrać najlepszy apartament inwestycyjny

Maria

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 519 499 300

Walerian

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 698 695 683


Zainwestuj
w miniFARMĘ
fotowoltaiczną

od 200 000 zł
stopa zwrotu 16%

DOinwestuj.pl

tel. 510 540 200
tel. 519 499 300

Inwestowanie w apartamenty w condo hotelach nad morzem

Apartamenty w condo hotelach nad morzem, jako jedna z najbardziej rentownych i bezpiecznych inwestycji na polskim rynku nieruchomości

Polacy coraz chętniej inwestują w apartamenty w condo hotelach nad morzem gwarantujące im wysoki zysk z wynajmu, potencjalny wzrost wartości nieruchomości oraz atrakcyjne pobyty właścicielskie. Biorąc pod uwagę aktualne tendencje na rynku, niskie oprocentowanie lokat na poziomie 1,5% (według Rady Polityki Pieniężnej), nie trudno dojść do wniosku, że pieniądze trzymane na lokatach tracą na wartości. To oznacza, że stopy zwrotu oferowane przez operatorów apartamentów w condo hotelach nad morzem wahające się od  6% do 8% są znacznie wyższe, i tym samym nieporównywalnie bardziej rentowne.

Apartamenty w condo hotelach nad morzem, jako inwestycja, dzięki której zyskujemy drugi dom

Kupując apartament w condo hotelu nad morzem nabywamy solidną inwestycję ze stopą zwrotu w wysokości nawet 8% w skali roku. Dodatkowym atutem jest opcja korzystania z pobytów właścicielskich, dzięki którym właściciele mogą cieszyć się drugim domem nad morzem. Apartamenty w condo hotelach nad morzem to najczęściej lokale charakteryzujące się bardzo wysokim standardem, stylowym wystrojem i atrakcyjnym widokiem. Turyści spędzający urlop w apartamentach w condo hotelach nad morzem mają zapewnione nie tylko terapeutyczne działanie mikroklimatu, ale też najwyższej jakości obsługę hotelową, relaks w spa, na basenie lub siłowni oraz wyśmienitą kuchnię.

Atrakcyjna oferta inwestycyjna w Ustroniu Morskim

Zaledwie 10 kilometrów od Kołobrzegu w malowniczym Ustroniu Morskim można aktualnie zainwestować w apartament w czterogwiazdkowym hotelu. Decydując się na zakup pokoju hotelowego inwestorzy podpisują umowę sprzedaży, na mocy, której stają się właścicielami apartamentu w condohotelu nad morzem, jak również umowę najmu z operatorem, który w ich imieniu zarządza zakupionym lokalem. Usytuowany blisko plaży condo hotel SKAL**** stanowi aktualnie jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na polskim rynku nieuchomości. Świetna lokalizacja, wysoka stopa zwrotu, profesjonalny operator oraz umowa najmu na 10 lat to kluczowe czynniki mające wpływ na atrakcyjność tej inwestycji i, co zatem idzie, bezpieczne pomnażanie kapitału. Warto jeszcze dodać, że obiekt jest już wybudowany i przyjmuje gości hotelowych. Potencjalni inwestorzy mogą osobiście odwiedzić hotel, zobaczyć apartamenty hotelowe oraz odbyć spotkanie biznesowe z dyrekcją hotelu.

Apartamenty w condo hotelach nad morzem, jako bezobsługowy produkt inwestycyjny

Inwestowanie w apartamenty w condo hotelach nad morzem gwarantuje inwestorom długoterminowy zysk z inwestycji w postaci czynszu, wzrot wartości nieruchomości oraz możliwość spędzania wakacji w atrakcyjnej lokalizacji. Niezaprzeczalnym atutem takiej formy inwestowania jest brak konieczności zaangażowania ze strony inwestora. Zakupiony apartament zarządzany jest od A do Z przez profesjonalnego operatora, który nie tylko zajmuje się wynajmem, ale również marketingiem i remontami. Jedynym obowiązkiem właścicieli apartamentów w condo hotelach jest wystawienie faktury za pobierany czynsz, opłacenie podatku od nieruchomości i ubezpieczenia lokalu. 

Bałtyk zawsze popularny wśród Polaków

Reasumując warto rozważyć ulokowanie kapitału w apartamencie w condo hotelu w tak urokliwej miejscowości, jak Ustronie Morskie. Kurorty nad Bałtykiem latem i wiosną przeżywają prawdziwe oblężenie, a obłożenie hoteli utrzymuje się na wysokim poziomie. Polacy zawsze chętnie spędzali i będą spędzać urlop nad Bałtykiem, a ich wymagania, co do standardu hotelu są coraz wyższe. Hotel SKAL**** w Ustroniu Morskim oferuje klientom najwyższe standardy hotelowe, możliwość korzystania z zabiegów SPA i delektowanie się świetną kuchnią w dwóch hotelowych restauracjach. Oferta sprzedaży apartamentów w condo hotelu w Ustroniu Morskim jest dowodem na to, że inwestowanie w bezobsługowe produkty może być nie tylko rentowne, ale również przyjemne dla ciała i ducha, bo kto z nas nie chciałby wypoczywać choć raz w roku nad Bałtykiem?