Kategorie

Kontakt REinwestuj.pl

Doradzimy jak wybrać najlepszy apartament inwestycyjny

Maria

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 519 499 300

Walerian

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 698 695 683


Zainwestuj
w miniFARMĘ
fotowoltaiczną

od 200 000 zł
stopa zwrotu 16%

DOinwestuj.pl

tel. 510 540 200
tel. 519 499 300

II etap sprzedaży apartamentów w hotelu SKAL w Ustroniu Morskim

Rozbudowa czterogwiazdkowego hotelu SKAL**** w Ustroniu Morskim – II etap sprzedaży apartamentów inwestycyjnych

 

Apartamenty wakacyjne w hotelu SKAL**** bezpieczną i rentowną inwestycją

Szukając bezpiecznej i rentownej inwestycji w nieruchomości trafiamy do malowniczego Ustronia Morskiego, gdzie 150 metrów od morza leży czterogwiazdkowy hotel SKAL****. Usytuowany na środkowym wybrzeżu Bałtyku, w spokojnej części Ustronia Morskiego w bezpośrednim sąsiedztwie parku zapewnia idealne warunki do wypoczynku. Niezaprzeczalnym atutem hotelu jest bliskość dróg szybkiego ruchu oraz bezpośredni dojazd do Ustronia pociągiem ekspresowym lub Pendolino do sąsiadującego Kołobrzegu.

Znakomicie funkcjonujący obiekt może pochwalić się średniorocznym obłożeniem na poziomie 75% oraz pozytywnymi opiniami wśród gości hotelowych. Hotel działa w oparciu o model biznesowy condo, pozwalający na wypłacanie inwestorom stałej stopy zwrotu w wysokości 8% i zapewnienie pobytów właścicielskich w dowolnym momencie w ciągu roku, również w wakacje i święta.  Zarówno wykonawcą, jak i podmiotem zarządzającym jest Platforma Rozwoju. Model taki, w którym deweloper i operator należą do tej samej grupy kapitałowej jest o wiele bardziej bezpieczny.

Rozbudowa hotelu SKAL**** i II etap sprzedaży

W październiku 2020 roku zakończyła się sprzedaż I etapu apartamentów wakacyjnych w hotelu SKAL****. Wszystkie apartamenty przeznaczone na sprzedaż znalazły swoich właścicieli. Znakomite funkcjonowanie hotelu pozwoliło na podjęcie decyzji o rozbudowie resortu o nowy budynek, w którym znajdzie się co najmniej 60 pokoi i apartamentów hotelowych, strefa basenowa i relaksacyjna oraz  sala wielofunkcyjna. I tak już w lutym ruszają prace budowlane, mające na celu rozszerzenie oferowanych usług, podniesienie atrakcyjności hotelu oraz dotarcie do nowych, najbardziej wymagających turystów.

Hotel SKAL**** i nowe grupy docelowe

Hotel SKAL**** położony zaledwie 150 metrów od Bałtyku od 5 lat cieszy się popularnością wśród turystów z Polski i zagranicy. Do tej pory głównymi gośćmi hotelu były rodziny z dziećmi oraz turyści z Niemiec. Projekt rozbudowy hotelu ma na celu dotarcie do szerszej grupy klientów, par szukających nietuzinkowego miejsca na urlop czy weekend oraz klientów firmowych chcących organizować szkolenia i wydarzenia promocyjne w wygodnym, atrakcyjnym obiekcie. Na ostatniej kondygnacji powstanie sala wielofunkcyjna, wieczorami wykorzystywana, jako sala klubowa. Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń  umożliwi także organizację  szkoleń, konferencji i bankietów.

Nowy design, nawiązujący do natury, morza i rzemiosła ma wyróżnić  hotel, a swoją estetyką trafić do najbardziej wymagających klientów. W II etapie pomyślano także o aneksach kuchennych  stanowiących wartość dodaną i dających możliwość korzystania z lodówki czy kuchenki, co dla wielu grup docelowych – np. rodzin  z dziećmi – jest szczególnie istotne. Takie rozwiązanie pozwoli też, klientom na dłuższy urlop. 

Sztuka wypoczywania blisko natury

Projekt nowego budynku hotelu nawiązuje do natury – morza, piasku i drewna. Jest ukłonem w stronę, tak bardzo docenianej w obecnych czasach, filozofii slow life. Drewno, len, gruboziarniste, przypominające piasek płytki łazienkowe stworzą harmonijne wnętrze przybliżające gości do natury i działające kojąco na zmysły. Elementy dekoracyjne nawiązują do relacji człowieka z wodą, i jej wyciszającego działania na naszą psychikę.

Basen i strefa SPA w hotelu SKAL****

W II etapie hotelu SKAL**** znajdziemy również wyjątkowy kompleks basenowy, taras zewnętrzny wyposażony w jacuzzi oraz strefę saun. Designerska strefa basenowo-relaksacyjna z dostępem dziennego światła będzie stanowić niewątpliwie ulubione miejsce gości hotelowych. Strefa relaksu zostanie rozszerzona o taras zewnętrzny pozwalający na korzystanie z pięknej pogody w trakcie relaksu w jacuzzi.

W istniejącej już części hotelu znajduje się strefa SPA i Wellness z gabinetami, w których odbywają się masaże relaksacyjne i lecznicze, zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało oraz pielęgnacyjne dłoni i stóp. Ponadto do dyspozycji gości hotelowych oddano również saunę solankową, łaźnię parową, lodopad oraz grotę solną. SKAL**** swoim klientom oferuje także lecznicze zabiegi dotleniające wykonywane w komorze normobarycznej znakomicie wpływające na poprawę kondycji i wydolność organizmu. Specjalistyczne wyposażenie strefy odnowy biologicznej stwarza wyjątkowe warunki do odzyskania formy i równowagi nawet w przypadku wyczynowych sportowców.

Warto wspomnieć, że w sąsiedztwie hotelu znajduje się rozbudowany kompleks basenowy z częścią sportową, rekreacyjną z hydro-masażami, zjeżdżalnią, basenem zewnętrznym, kortami tenisowymi oraz siłownią zewnętrzną.

Apartamenty w II etapie sprzedaży

Rozbudowa hotelu SKAL**** to także możliwość zainwestowania w świetnie prosperujący hotel. Inwestorzy mogą zakupić wykończony w nowoczesnym stylu apartament z aneksem kuchennym i balkonem. Dodatkowym plusem jest usytuowanie połowy apartamentów od strony południowej zapewniającej  pełne nasłonecznienie i doświetlenie pokoi. Kupując apartament wakacyjny w SKAL-u**** podpisujemy umowę najmu na 10 lat z możliwością jej przedłużenia, korzystamy z pobytów właścicielskich również w wakacje i święta, a ponadto otrzymujemy od operatora gwarancję odkupu  lokalu po zakończeniu umowy. Współpraca z rzetelnym operatorem  oznacza nie tylko spokój ducha, ale także regularny i pewny zysk z inwestycji.

Nagrody i członkostwo

Hotel SKAL**** należy do sieci Harmony Polish Hotels skupiającej wysokiej klasy polskie obiekty o wyjątkowym charakterze i atrakcyjnej lokalizacji na terenie całej Polski. Ponadto SKAL**** to obiekt przyjazny dla rodzin z dziećmi. W polskiej kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie SKAL otrzymał certyfikat i wysokie oceny za stworzenie atrakcyjnych warunków wypoczynku dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. Operator hotelowy  jest członkiem Polskiego Towarzystwa Saunowego, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług w hotelowej strefie saun. Warto również przypomnieć, że w 2016 i 2017 roku Magazyn VIP przyznał SKAL**** prestiżową nagrodę Hotel VIP-a 2016 i Hotel VIP-a 2017.