Kategorie

Kontakt REinwestuj.pl

Doradzimy jak wybrać najlepszy apartament inwestycyjny

Maria

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 519 499 300

Walerian

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 698 695 683


Zainwestuj
w miniFARMĘ
fotowoltaiczną

od 200 000 zł
stopa zwrotu 16%

DOinwestuj.pl

tel. 510 540 200
tel. 519 499 300

Apartamenty inwestycyjne NanoApart w Warszawie – bezpieczna inwestycja w stolicy

APARTAMENTY INWESTYCYJNE NANOAPART W WARSZAWIE - EKSKLUZYWNY PROJEKT DEWELOPERSKI

Warszawa jest jednym z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości w Polsce.  Stale rosnące zapotrzebowanie na mieszkania w stolicy wpływa na wzrost wartości nieruchomości, co przekłada się na potencjalne zyski dla inwestorów. Eksperci rynku nieruchomości zgodnie twierdzą, że o sukcesie inwestycji deweloperskiej decyduje przede wszystkim lokalizacja. Warszawska Praga Południe to najszybciej rozwijająca się dzielnica stolicy. I to właśnie tutaj, przy ulicy Grochowskiej powstają apartamenty inwestycyjne NanoApart realizowane przez rodzinną, doświadczoną firmę TIPPI SA, obecną na polskim rynku od 30 lat.

ROSNĄCY NAPŁYW TURYSTÓW GWARANCJĄ WYSOKIEGO OBŁOŻENIA APARTAMENTÓW W WARSZAWIE

W ubiegłym roku Warszawę odwiedziło ponad 9 milionów turystów z kraju i zagranicy. Ponadto Warszawie przyznano prestiżowy tytuł „Najlepszego Europejskiego Kierunku Turystycznego w 2023 roku” z rekordową liczbą ponad 142 tys. głosów. Stolica Polski została wybrana na najlepszy cel podróży w Europie w 2023 r. w głosowaniu platformy marketingowej European Best Destinations. Rosnący napływ turystów wpływa pozytywnie na obłożenie hoteli w stolicy i przynosi pewny zysk z najmu dla właścicieli apartamentów inwestycyjnych w Warszawie.

APARTAMENT NANOAPART Z UMOWĄ NAJMU Z PROGNOZOWANĄ STOPĄ ZWROTU 7,5% LUB ZAKUP NA WŁASNE POTRZEBY

Zakup apartamentu inwestycyjnego w wysokiej klasy apartamentowcu NanoApart stanowi bezpieczną opcję ulokowania kapitału i regularny, pasywny dochód.  Operator apartamentów NanoApart wypracowuje dla inwestorów zysk roczny w wysokości 7,5% wartości lokalu oraz możliwość korzystania z 14 dniowego pobytu właścicielskiego.  Zapewnia też możliwość zakupu apartamentu inwestycyjnego NanoApart na własne potrzeby i zamieszkania w nim. Inwestor decyduje, którą formę wybiera - w każdej chwili może wyłączyć apartament z najmu korzystać z niego samodzielnie. Ceny apartamentów Nano zaczynają się już od 326 287 zł netto, plus 23% VAT, przy czym kupujący ma prawo ubiegać się o jego zwrot.

APARTAMENTY INWESTYCYJNE W WARSZAWIE – BEZOBSŁUGOWY PRODUKT INWESTYCYJNY

Zakup apartamentu inwestycyjnego NanoApart to świetna opcja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji kapitału. Decydując się na zakup lokalu w apartamentowcu na warszawskiej Pradze oprócz prognozowanej stopy zwrotu z najmu, właściciel może także objąć udziały w garażu i tym samym powiększyć swój zysk. Operator apartamentowca zajmuje się obsługą najmu, gości i promocją. Efektywnie zarządza lokalami, aby wygenerować zysk zarówno dla inwestorów, jak i dla siebie.

NANOAPART - EKSKLUZYWNY APARTAMENTOWIEC NA WARSZAWSKIEJ PRADZE

Inwestycja składa się z 7 pięter i 217 apartamentów. Na parterze budynku zlokalizowane zostaną: recepcja, restauracja, pralnia oraz lokale usługowe. Do dyspozycji gości będą również miejsca garażowe, usytuowane na poziomie - 1 oraz na terenie otaczającym inwestycję. NanoApart  zaprojektowane zostało w myśl maksymalnego zagospodarowania przestrzeni, z dbałością o wysoką ergonomię. Wszystkie apartamenty są wyposażone i wykończone pod klucz, a standard inwestycji odpowiada czterem gwiazdkom.

W apartamentowcu powstanie 210 pokoi typu studio i 7 apartamentów typu komfort. Apartamentowiec NanoApart zaprojektowano z uwzględnieniem ekologicznych rozwiązań oraz przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Każdy apartament inwestycyjny NanoApart jest komfortowy i maksymalnie funkcjonalny. Na dole budynku zostanie zlokalizowana kultowa restauracja Stacja Grochów. Goście NanoApart będą mogli z niej korzystać zarówno w zakresie całodziennego wyżywienia jak i co-workingu. Restauracja będzie zaserwować pyszne śniadania oraz pełne posiłki dla gości obiektu i z zewnątrz.

APARTAMENTY NANOAPART, CZYLI TWOJA INWESTYCJA W STOLICY

Warszawska Praga to liczne centra handlowe, teatry oraz kina. Działają tu liczne kawiarnie, restauracje, sklepy i punkty usługowe. Dzielnica tętni życiem i jest doskonale skomunikowana z centrum miasta. Tylko kilka minut dzieli NanoApart od Centrum Kongresowego, Stadionu Narodowego i Ronda Wiatraczna. Dodatkowym plusem lokalizacji są liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, trasa wylotowa na wschód Polski oraz stacje metra mające powstać w najbliższej przyszłości. Dworzec Centralny znajduje się w odległości 15 minut tramwajem.

DOŚWIADCZONY DEWELOPER – BEZPIECZEŃSTWO INWESTYCJI

Apartamenty inwestycyjne NanoApart realizowane są przez polską, rodzinną firmę TPPI SA z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. W portfolio firmy znajduje się ponad 21 inwestycji  mieszkaniowych, 12 parków handlowych oraz inwestycje komercyjne. Wykonawca apartamentów inwestycyjnych NanoApart posiada swoje własne biuro projektowe, dział budowlany oraz sprawdzone firmy wykonawcze.

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA, DOŚWIADCZONY DEWELOPER, BEZPIECZNA INWESTYCJA

Rynek nieruchomości w Warszawie rozwija się bardzo dynamicznie, Praga Południe przechodzi transformację, co oznacza w dłuższej perspektywie wzrost wartości nieruchomości zakupionych w tej dzielnicy. Wysokie zapotrzebowanie na długo i krótkoterminowy najem gwarantuje stałe obłożenie apartamentów inwestycyjnych i wypłacalność operatora zarządzającego NanoApart.  Atrakcyjna lokalizacja, doświadczony deweloper, wysoki standard wykonania i wykończenia wnętrz gwarantują sukces projektu i co za tym idzie sukces inwestycyjny, czyli pewny zysk i bezpieczeństwo. Zakup apartamentu inwestycyjnego w NanoApart to świetna dywersyfikacja portfela inwestycyjnego i inteligentne zabezpieczenie przyszłości finansowej.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Nano Apart i kontaktu z naszymi doradcami.

Jeśli chcesz zarabiać na wzroście cen nieruchomości oraz uzyskać 7,5% z wynajmu, wybierz dowolny Nano Apartament a my zarezerwujemy go dla Ciebie. Jeśli chciałbyś o coś zapytać, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

email: sprzedaz@nanoapart.pl

Krystyna Daszewska
tel: +48 696 646 660

Tomasz Dytkowski
tel: +48 888 549 007