Kategorie

Kontakt REinwestuj.pl

Apartament inwestycyjny Dźwirzyno

DŹ-AW-178
Stopa zwrotu: 7 %
Cena brutto: 377 216,40 zł 306 680,00 zł

Wolność finansowa - bezobsługowa inwestycja z zyskiem 7%. Sprzedaż apartamentów inwestycyjnych w Dźwirzynie

CZTEROGWIAZDKOWY CONDOHOTEL I APARTAMENTY INWESTYCYJNE W DŹWIRZYNIE W STANDARDZIE PREMIUM

Inwestycja polega na zakupie apartamentu wraz z jednoczesnym podpisaniem długoterminowej umowy najmu. Nabywca otrzymuje kwartalne, stałe wynagrodzenie w postaci czynszu, a równocześnie nie jest zaangażowany w zarządzanie wynajmem, to zadanie doświadczonego operatora hotelu.

OPIS CONDOHOTELU

Wysokiej jakości, nowoczesny czterogwiazdkowy condohotel i apartamentowiec, tworzący kompleks 8 budynków apartamentowych typu „A” i „B” o kameralnym charakterze i jeden budynek hotelowy, wkomponowane pośród połączonych ciągów basenów, łącznie ze 128 apartamentami i 37 pokojami hotelowymi. Condohotel dysponuje dużą strefą SPA z basenem zewnętrznym jak i wewnętrznym, częścią saun i jacuzzi oraz gabinetami zabiegowymi i jedyną w Polsce wirtualną zjeżdżalnią z technologią VR. Ponadto restauracje oraz bary, beach bar, sala konferencyjna, sale zabaw dla dzieci, boiska sportowe, kręgielnia, klub bilardowy i siłownia urozmaicą pobyt zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Na pierwszym i drugim poziomie hotelu znajdują się pokoje hotelowe. Apartamenty rozmieszczone w dwukondygnacyjnych budynkach dysponują powierzchniami od 21 do 78 m2. Są to apartamenty 1 pokojowe, dwupokojowe oraz przestronne apartamenty dwupoziomowe, każdy z obszernym tarasem lub ogródkiem. Zarówno pokoje hotelowe jak i apartamenty zaprojektowano z dużą starannością wykańczając je najlepszej jakości materiałami. Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach: I etap budowy to realizacja hotelu z 37 pokojami, restauracjami, basenem wraz ze SPA oraz 64 apartamentów w czterech budynkach typu „B”, natomiast etap II to budowa 72 apartamentów w czterech budynkach typu „A”.

LOKALIZACJA CONDOHOTELU

Condohotel położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Dźwirzyno (10 km od Kołobrzegu), bezpośrednio przy jeziorze Resko Przymorskie, 600 m od szerokiej nadmorskiej plaży umożliwia wypoczynek w kameralnej enklawie budynków hotelowych w zacisznej okolicy. Położenie nad morzem i jeziorem umożliwia korzystanie zarówno z uroków Morza Bałtyckiego i wypoczynku na plaży, jak i wędkowania i uprawiania sportów wodnych w jeziorze Resko. W Dźwirzynie można podziwiać wędrujące wydmy z wybudowanego w 2018 r. tarasu widokowego podczas wędrówek pieszych i rowerowych. Bliskość do takich kurortów jak Grzybowo, Trzęsacz czy Kołobrzeg sprawia że Dźwirzyno jest ciekawą bazą wypadową. Atrakcyjność turystyczna, biznesowo-hotelowa i środowiskowa wg danych GUS powiatu kołobrzeskiego jest na najwyższym poziomie w Polsce. Najbliższy dworzec PKP znajduje się w Kołobrzegu i jest oddalony o ok. 10 min. drogi, najbliższe lotnisko w Goleniowie to dystans 60 min. drogi.

MODEL BIZNESOWY CONDOHOTELU

- kupujesz wyposażony apartament wraz z miejscem postojowym w czterogwiazdkowym conodhotelu w Dźwirzynie
- zawierasz umowę najmu na okres 10 lat z możliwością jej przedłużenia o kolejne 5 lat,
- przez cały okres trwania umowy otrzymujesz stałe wynagrodzenie (czynsz) w wysokości 7% w skali roku, wypłacany kwartalnie,
- masz możliwość skorzystania z pobytu właścicielskiego na okres 21 dni rocznie,
- kwota czynszu będzie corocznie indeksowana z użyciem średniorocznego wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych GUS,
- nie martwisz się o najemców ani o koszty eksploatacyjne, które pokrywa operator (płacisz tylko podatek od nieruchomości i ubezpieczenie lokalu),
- zyskujesz podwójnie – na wynajmie lokalu i na wzroście wartości nieruchomości

BEZPIECZEŃSTWO INWESTYCJI

- Inwestor główny (sprzedający apartamenty) jest jednocześnie operatorem z 25 letnim doświadczeniem, który oferuje ponad 1100 miejsc hotelowych w 7 obiektach w całej Polsce
- nabywasz wybrany apartament w miejscu o najwyższej atrakcyjności inwestycyjnej w Polsce
- Województwo Zachodniopomorskie udzieliło w 2017 roku najwięcej noclegów w Polsce (14,057 mln noclegów)
- Powiat Kołobrzeski w 2017 roku uplasował się na trzecim miejscu pod względem ilości udzielonych noclegów (4,627 mln noclegów), zaraz po Warszawie (6.160 mln noclegów) i Krakowie (5.27 mln noclegów)
- nabywasz indywidualny apartament  jako własność hipoteczną wpisaną do wyodrębnionej Księgi Wieczystej,
- umowa przedwstępna zawierana jest w formie aktu notarialnego.

WALORY – CO WYRÓŻNIA CONDOHOTEL

- doświadczony i prężny operator hotelowy zapewniający sukces organizacyjny i finansowy,
- doskonałe położenie hotelu w bezpośredniej bliskości jeziora i morza,
- wysoki standard apartamentów zagwarantowany przez duże doświadczenie dewelopera zdobyte w wielu zrealizowanych obiektach hotelowych,
- innowacyjna infrastruktura zapewniająca atrakcje i miłe spędzanie czasu w ciągu całego roku.

CENA - CZYNSZ NAJMU - STOPA ZWROTU

Apartament inwestycyjny B1.12 ze stałą stopą zwrotu 7 %

Apartament zlokalizowany na I piętrze, składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,  łazienki i balkonu (11,4 m2)
Powierzchnia apartamentu: 27,88 m2

Cena netto z wykończeniem i wyposażeniem (bez podatku VAT): 306 680,00 zł

Cena brutto z wykończeniem i wyposażeniem (z VAT 23%): 377 216,40 zł
Zwrot podatku VAT dla osób fizycznych i firm.

W cenę wliczone jest miejsce postojowe.

Wynagrodzenie nabywcy – (czynsz roczny z uwzględnieniem wykończenia i wyposażenia): 21 467,60 zł

Zysk jest liczony od ceny apartamentu wraz z wykończeniem i wyposażeniem  tj. od łącznej ceny przedmiotu umowy netto.

TERMINY REALIZACJI INWESTYCJI

I Etap inwestycji – budynek hotelowy z infrastrukturą oraz apartamentowiec typu B” – maj 2023 r.

II Etap inwestycji – apartamentowiec typu A – maj 2024 r

HARMONOGRAM PŁATNOŚCI

Wpłaty poszczególnych transz są zgodne z postępem i tempem prac budowlanych.

10 % - jako opłata rezerwacyjna w terminie 7 dni od zawarcia umowy rezerwacyjnej, podlega zaliczeniu na poczet ceny
35 % - w terminie 3 dni od zawarcia umowy przedwstępnej
20 %  w terminie 7 dni od osiągnięcia stanu surowego otwartego
25 % - w terminie 7 dni od montażu stolarki okiennej
10 % - w terminie najpóźniej 7 dni od osiągnięcia stanu „pod klucz”

ATRAKCJE TURYSTYCZNE I SPORTOWE

Dźwirzyno to jedna z najatrakcyjniejszych nadmorskich miejscowości - zapewnia ciszę, spokój i odpoczynek przy morskiej bryzie. To urokliwa miejscowość turystyczno-rekreacyjna położona zaraz przy Morzu Bałtyckim. Spokojna i atrakcyjna zarazem. Blisko natury, terenów zielonych, lasów, piaszczystych, czystych plaż i rześkiego powietrza. Aktywną formę rozrywki zapewnia umiejscowione nieopodal Centrum Sportu i Rekreacji, w którym znajduje się sala do fitnessu oraz siłownia, a także klimatyczny port rybacki i amfiteatr, gdzie regularnie odbywają się kulturalne wydarzenia.

W Dźwirzynie w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstaje profesjonalne Centrum Sportów Wodnych położone przy jeziorze Resko Przymorskie. Nowoczesna infrastruktura wraz z mariną, którą za 11 mln zł buduje Gmina Kołobrzeg idealnie wpisuje się w naszą inwestycję. Charakterystyczny wiatr nad jeziorem oraz nowa infrastruktura sprawiają, że doskonale odnajdą się tutaj miłośnicy windsurfingu i kitesurfingu. Z kolei właściciele łódek i motorówek mogą je cumować w nowoczesnej marinie, a w piękne dni wypływać w rejsy nawet po samym Bałtyku, który łączy się z jeziorem Resko.

Bliskość Kołobrzegu to dodatkowy atut inwestycji. W samym Kołobrzegu i w jego okolicach znajduje się mnóstwo atrakcji. Charakterystyczne molo, majestatyczna kołobrzeska Latarnia, port morski, Muzeum Oręża Polskiego, Oceanarium, przepiękna zabytkowa Bazylika czy Park Rozrywki Zieleniewo - to tylko część atrakcji, których turyści mogą doświadczyć w tym niezwykłym miejscu.

 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

 

Informacja o innych apartamentach w tym hotelu i ich cenach:
tel. 22 1233000
biuro@reinwestuj.pl