Kategorie

Kontakt REinwestuj.pl

Doradzimy jak wybrać najlepszy apartament inwestycyjny

Maria

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 519 499 300

Walerian

Ekspert ds. nieruchomości

tel. 698 695 683


Zainwestuj
w miniFARMĘ
fotowoltaiczną

od 200 000 zł
stopa zwrotu 16%

DOinwestuj.pl

tel. 510 540 200
tel. 519 499 300

Apartament w condohotelu Warszawa

WA-AH-89
Cena brutto: 591 400,25 zł 480 813,21 zł

Warszawa condohtel – Praga Studio

Praga Studio to inwestycja typu LIVE & INVEST z apartamentami inwestycyjnymi oraz lokalami usługowymi na sprzedaż. Condohotel Warszawa Praga Studio usytuowany jest na Grochowie, u zbiegu ulic Darłowskiej i Zgierskiej, w centralnej części dzielnicy Praga Południe.

Zakup apartamentu w condohotelu Warszawa Praga Studio jest idealną inwestycją zapewniającą ochronę środków przed inflacją oraz szybki zwrot kapitału dzięki możliwości wynajmu.

OPIS CONDOHOTELU WARSZAWA - PRAGA STUDIO

W ramach inwestycji condohotel Warszawa Praga Studio do użytkowania oddanych zostanie 95 funkcjonalnych apartamentów inwestycyjnych oraz 3 lokale usługowo-handlowo-biurowe. Praga Studio to budynek trzypiętrowy, o jasnej, modernistycznej bryle, z zielonym dziedzińcem w części centralnej. Powierzchnie dostępnych lokali inwestycyjnych wynoszą od 15  do 38 m2.

Apartamenty inwestycyjne w condohotelu Warszawa Praga Studio zostaną oddane do użytku z łazienką wyposażoną pod klucz i częścią dzienną dostosowaną do montażu aneksu kuchennego. Pozostałe pomieszczenia w lokalu sprzedawana są w stanie deweloperskim, aby dać klientom możliwość wykończenia lokali wg ich własnych potrzeb i gustów.

Lokale w condohotelu Warszawa Praga Studio przeznaczone są na krótkoterminowy lub długoterminowy wynajem lub pobyt właścicielski. Wybrane apartamenty spełniające warunek minimalnej powierzchni można przekształcić na mieszkania. Natomiast mniejsze lokale można połączyć w większe powierzchnie i w ten sposób spełnić warunek niezbędny do przekształcenia na funkcję mieszkalną. Wniosek o zmianę sposobu użytkowania lokalu nabywca może złożyć w urzędzie miasta lub elektronicznie.

Na parterze budynku zlokalizowane są lokale usługowe, w których powstaną sklepy i usługi. Osiedle będzie chronione i monitorowane w jakości HD. Ponadto na terenie rezydencji zaplanowano zielony dziedziniec, mural antysmogowy, udogodnienia dla rowerzystów, budki dla ptaków i oświetlenie LED.

CONDOHOTEL WARSZAWA W UNIKALNEJ LOKALIZACJI PRAGA POŁUDNIE

Dzielnica jest dobrze skomunikowana z resztą miasta. Praga Południe oferuje łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych, takich jak Trasa Łazienkowska i Most Poniatowskiego. Obecność licznych linii tramwajowych, autobusowych oraz bliskość metra umożliwiają szybkie i wygodne przemieszczanie się po Warszawie. Dodatkowo, planowane inwestycje w rozbudowę sieci transportowej jeszcze bardziej poprawią dostępność tej dzielnicy.

Inwestycja condohotel Warszawa Praga Studio położona jest w najszybciej rozwijającej się warszawskiej dzielnicy Praga Południe. Praga Studio znajduje się zaledwie 1 km od Ronda Wiatraczna. Tym samym- w bliskim sąsiedztwie centrum Warszawy (6 km, 20 minut tramwajem), dzięki czemu mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do wielu atrakcji miasta. Na Grochowie i w okolicy Ronda Wiatraczna znajdują się liczne  sklepy, restauracje, kawiarnie, szkoły i przedszkola, a także parki i tereny rekreacyjne.

Do Galerii Rondo Wiatraczna jest 1 km, a do Galerii Promenada tylko 1,5 km. Osiedlowe sklepy Żabka i Lewiatan oddalone są o 200 – 300 m.  W pobliżu inwestycji Praga Studio znajdują się liczne tereny zielone, takie jak Skwerek przy Majdańskiej (300 m) z siłownią plenerową, placem zabaw, parkiem street workout, kortem tenisowym i boiskiem wielofunkcyjnym, Park Znicza (700 m) z dwoma placami zabaw oraz siłownią plenerową, najpiękniejszy park w Polsce i jeden z najpiękniejszych parków w Europie - Park Skaryszewski (3 km), Kamionkowskie Błonia Elekcyjne (1,5 km), czy Park nad Balatonem (1,5 km), które są idealnym miejscem do spacerów i rekreacji.

MODEL BIZNESOWY CONDOHOTELU WARSZAWA

- kupujesz apartament inwestycyjny z wykończoną łazienką pod klucz już od 264 tys. zł + 23% VAT.

- apartament możesz przeznaczyć na krótkoterminowy lub długoterminowy wynajem lub pobyt właścicielski

- wynajmem apartamentu możesz zajmować się samodzielnie lub powierzyć zarządzanie profesjonalnemu operatorowi

- wybrane apartamenty możesz przekształcić w mieszkanie składając wniosek w urzędzie miasta lub elektronicznie

- jeśli nabywasz lokal inwestycyjny w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą (lub w celu prowadzenia działalności gospodarczej, polegającej na wynajmie tego lokalu), możesz uzyskać zwrot VAT 23%,a następnie amortyzować lokal oraz odliczać od przychodów z najmu wydatki ponoszone na jego utrzymanie. Nie będziesz mieć takiej możliwości, jeśli zamiast lokalu inwestycyjnego kupisz mieszkanie na wynajem

- także osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, zarejestrowana jako czynny podatnik VAT może uzyskać zwrot 23% VAT

- zabezpieczasz kapitał przez inflacją

 

BEZPIECZEŃSTWO INWESTYCJI

- kupujesz apartament jako własność wpisaną do Księgi Wieczystej

- uzyskujesz prawa do umowy najmu z doświadczonym operatorem lub samodzielnie zarządzasz wynajmem apartamentu

- podpisujesz umowę przedwstępną oraz ostateczną w formie aktu notarialnego

- nabywasz gotowy, wybudowany i wykończony apartament

- inwestycja jest realizowana przez doświadczonego dewelopera Wojas Development

 

CENY SPRZEDAŻ APARTAMENTÓW W CONDOHOTELU WARSZAWA

Apartament 2.07 o powierzchni 32.81 m2 składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki

Cena netto: 480 813,21 zł + VAT

Cena brutto: 591 400,25 zł z VAT

Zwrot podatku VAT dla firm oraz osób prywatnych zarejestrowanych jako czynny podatnik VAT 

Sprzedaż innych apartamentów w condohotelu Warszawa Praga Studio realizowana jest w następujących cenach:

- Apartamenty 1-pokojowe (mikro-kawalerki) cena za lokal od 264 tys. zł + VAT z wykończoną i wyposażoną łazienką (cena za 1 m2 od 16 580 zł/m2 + VAT)

- Apartamenty 2-pokojowe cena za lokal od 480 tys. zł + VAT (cena za 1 m2 od 14 650 zł/m2 + VAT)

- Lokale usługowe i handlowe cena za 1 m2 od 14 650 zł/m2 + VAT

 

HARMONOGRAM PŁATNOŚCI

- 80% ceny przy umowie przedwstępnej

- 20% ceny przed wydaniem lokalu

 

TERMINY REALIZACJI

- III kwartał 2024 roku

 

KONTAKT DO BIURA SPRZEDAŻY APARTAMENTÓW W CONDOHOTELU WARSZAWA - PRAGA STUDIO

tel: 735 223 223

biuro@pragastudio.pl

 

Niniejsza informacja o sprzedaży apartamentów w condohotelu Warszawa nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.